Canlı Destek
OWANDY-CAM HD
105° geniş açı
105° geniş açı
İletişimi kolaylaştırır
İletişimi kolaylaştırır
Kullanıcı dostu
Kullanıcı dostu
Focus-free
Focus-free

Klinik uygulamalarınız için intraoral kamera

4 farklı çekim modu

Focus-free özelliği sayesinde geliştirilmiş alan derinliği ve yüksek görüntü kalitesi sunar.Hiçbir şekilde ayar gerektirmeyen bu cihaz, tam bir gülüşten, tek bir dişe kadar mükemmel netlikte görüntüler sunar ve size zaman kazandırır!

Yeni Owandy-Cam HD, hastalarınızla daha iyi iletişim kurmanızı sağlayarak günlük işlerinizde size yardımcı olacaktır. Bir görüntü bin kelimeye bedeldir!

Hastalarınıza klinik prosedürleri daha kolay anlatın! Hastalarınız tedavi sürecine daha fazla dahil olacak ve size daha fazla güven duyacaktır.

 

Mod 1: Full smile 100 %
Mod 2: 4 diş 100 %
Mod 3: 2 diş 100 %
Mod 4: Makro 100 %
Kullanıcı dostu!
Dokunmatik tuş yardımı ile görüntüyü ayarlayın.Bulanık görüntülere yer yok. Tamamen güven içinde çalışacaksınız. USB2 bağlantısı, kamerayı kolay hareket ettirmenizi ve uygulamanın herhangi bir yerinde iş arkadaşlarınız ve ortaklarınızla cihazı paylaşmanızı kolaylaştırır. Kavisli şekli ve ultra ince başlığı sayesinde, daha fazla hasta konforu sağlayarak ağız içi yaralanmaları önler.105° görüş açısı ile, arka bölgelerin daha etkili bir şekilde keşfedilmesini sağlayarak onu piyasadaki diğer kameralardan ayırır.

HD Owandy-Cam: optimize HD kamera

Kullanımını öğrenmek son derece kolay!
100% Otomatik
100% Otomatik
4 farklı çekim modu ile Focus-free
Dokunmatik
Dokunmatik
Şık ve hafif dokunmatik başlık
Tüm klinik ihtiyaçlarınız için
Tüm klinik ihtiyaçlarınız için
Hastalarınız ile iletişiminizi geliştirin
Direk USB bağlantı
Direk USB bağlantı
2.5m kablo uzunluğu
Sony sensör
Sony sensör
Daha fazla detay için yüksek hassasiyetli sensör
8 LEDs
8 LEDs
5600 ° K doğal renkli 8 entegre LED lamba

QuickVision

QuickVision, cerrahi uygulamalar için kullanılan bir yazılımdır. Hasta veritabanı, görüntüleme modülü ve odontogram için tasarlanmıştır.

QuickVision ile kullanıcılar, yapılması gereken tüm görüntüleme işlevlerini gerçekleştirebilir: görüntüleri oluşturma ve görüntüleme, görüntüleri iyileştirme, ölçme, yakınlaştırma ve açıklama ekleme, ayrıca veri ve görüntüleri paylaşma araçlarına erişim gibi.