Canlı Destek

HAKKIMIZDA

TRIADENT

TRIADENT, sektörde uzun yıllar deneyimli, farklı kulvarlardaki insanların ortak bir vizyon etrafında birleşmeleri ile 2006 yılında kuruldu.

Hizmet ve ürün kalitesinde fark yaratmak, profesyonel ürün bilgi desteği yanında diş hekimi ve teknisyenlere kendi kulvarında " çözüm ortağı " olarak hizmet üretmek bu vizyonun temel öğesini oluşturmuştur. Bu bağlamda hedef; şirket yapılanması, teknik destek ve hizmet ağı organizasyonlarını, yıllar içerisinde müşteri portföyünden birebir elde edilen geri besleme sayesinde yeniden dizayn ederek " Triadent " farkını yaratmak olmuştur.

Triadent ürünleri lansman öncesi mutlaka malzeme kalitesi, ürün-fiyat rasyosu ve üretici firma teknik destek kapasitesi gibi, iç pazarda direkt olarak müşteri memnuniyeti ve aynı zamanda dolaylı olarak hasta memnuniyeti hedefi gözetilerek irdelenmekte ve onaylanmaktadır. "Hastalar yeni müşteri grubudur" paradigmasından hareketle Triadent, diş hekim ve teknisyenlerimizin "iş ortağı" olmak hedef ve gururunu profesyonelliğin gereği olarak kabul edilmiştir.

Sonuç olarak, eski çağın " tek adresten alış veriş" mantığı dışında kalarak uzmanlaştığı ürün gruplarında en iyi hizmeti üreterek iş ortakları ile birlikte büyümek Triadent'in uzun vadeli hedefidir.