Canlı Destek
GRADIA CORE

Post simantasyon ve yığım için dual kür kompozit

     Kaya gibi sağlam!

  • Güçlü bir dolgu, uzun ömürlü restorasyon elde etmek için bir zorunluluktur. Bunun için dayanıklı bir malzeme gereklidir. Uygulama, hatalara yer vermemek ve her seferinde güvenilir bir sonuç elde edilebilmek için kolay olmalıdır. Mükemmel mekanik direnç ve benzersiz bir tutuşu birleştiren post yapıştırma ve yığım için çift kürlü radyoopak bir kompozit olan GRADIA CORE'u keşfedin.
  • Eşsiz tiksotropisi, GRADIA CORU’u iki farklı endikasyon için ideal bir malzeme yapar: yapıştırma sonrası ve çekirdek oluşum
     
Endikasyonlar
- Yığım oluşumu
- Post simentasyon

Avantajlar

%
Tek bir tiksotropik malzemede simantasyon sonrası ve yığım oluşumu. Kök kanal basıncı altında GRADIA CORE aşırı sıvı hale gelir ve oluşum aşamasında kolaylıkla şeklini alır.
%
Kürleme modu ne olursa olsun G-Premio BOND & DCA ile üstün bond gücü sağlayın. Üniversal yapıştırma sisteminiz G-Premio BOND, aynı kullanım kolaylığı için artık GRADIA CORE ile yapıştırma ve core oluşturma için DCA ile birlikte kullanılabilir.
%
Uzun süreli indirekt restorasyonlar için güçlü ve sağlam GRADIA CORE, kürleme modundan bağımsız olarak mükemmel mekanik özelliklere sahip, uzun ömürlü dolaylı restorasyonlar için sağlam bir temeldir.