Canlı Destek
G-BOND Universal

2 şişe Universal Bonding'in yeni standardı

  • GC, yapıştırıcı portföyünü ilk çok yönlü üniversal 2 şişe yapıştırıcısı olan G2-BOND Universal ile genişletiyor
  • G2-BOND Universal, GC'nin tescilli Dual H-Technology'si ile adheziv diş hekimliğinde yeni bir standarda giden yolu yönetir ve klinisyenlere mevcut self-etch ve asitle aşındırma ve durulama altın standart ürünlerinden beklediklerini tek bir sistemde sunar.
  • HEMA içermeyen bileşim sayesinde dikkat çekici hidrofobik bağ tabakası, bozulma riskini azaltan ve üstün dayanıklılığa yol açan su emilimi oluşumunu azaltır
  • G2-BOND Universal, boşluk oluşumunu ve mikrosızıntıyı önleyen güçlü bağ tabakası ile eşsiz marjinal kalite sunar ve bu da neredeyse herhangi bir post-op hassasiyet olmadan olağanüstü sızdırmazlık etkinliğine yol açar.
  • G2-BOND Universal, modern, akıllı ve ergonomik kapak tasarımı ile atıkları ortadan kaldırarak ve dolayısıyla maliyet tasarrufu sağlayarak kontrollü dağıtım sunar.
Endikasyonlar
- Direk restorasyonlar
- Intra-oral onarım
- Anında Dentin Sızdırmazlığı (IDS)
- Aşırı duyarlı dişlerin tedavisi
- Açıkta kalan kök yüzeylerinin tedavisi
- Dolaylı restorasyonların yapıştırılması (G-CEM LinkForce® ile)
- Yapıştırma sonrası ve Çekirdek Oluşturma (GRADIA® CORE ve G-Premio BOND DCA ile)

Avantajlar

%
G2-BOND Universal, self-etch ve etch-and-runse modlarında güvenilir sonuçlar sağlayarak, çok çeşitli endikasyonların neredeyse ameliyat sonrası hiç hassasiyet olmadan tek bir sistemle kapsanmasına olanak tanır.
%
G2-BOND Universal'in optimal kalınlığı, özellikle yüksek büzülme ve yığın dolgulu kompozitlerde boşluk oluşumunu ve bağ ayrılmasını önlemek için şok emici bir katman görevi görür.
%
Dual-H teknolojisi sayesinde Primer, yapışma kalitesini sağlar ve Bond, yapıştırma tabakasının dayanıklılığını artırır.
%
HEMA içermeyen bir kompozisyonla, marjin stabilitesi iyileştirilir ve anterior restorasyonlardaki marjinlerin zamanla görünmez kalmasına izin verir.