Canlı Destek
everXFlow

Dentin replasmanı için kısa fiber takviyeli akıcı kompozit

  • everXFlow direk restorasyonlarda (geleneksel bir kompozit ile birlikte) dentin replasmanı ve core oluşumu için endike kısa fiber güçlendirilmiş akıcı bir kompozittir.
  • everXFlow üst molar dişlerde kullanıldığında bile herhangi bir çökme olmaksızın akışkanlığını korur. Kavite tabanına mükemmel bir şekilde uyum sağlayan tiksotropik bir viskoziteye sahiptir. Böylelikle restoratif tedavinizi hem daha hızlı hem de daha kolay yapabilirsiniz.
  • everXFlow’un tüm klinik ihtiyaçlarınızı karşılamak 2 farklı rengi mevcuttur. Bulk, 5.5mm’lik bir kür derinliğini gösterir ve derin kaviteler veya tedaviyi hızlandırmak istediğiniz her zaman için mükemmeldir. Dentin rengi daha yüksek bir opaklığa sahiptir ve katmanlı olmanlı gerekir. Mümkün olan en iyi estetik sonuçları aradığınızda sizin için en iyi seçim olacaktır.
Endikasyonlar
- Büyük posterior kaviteler, derin kaviteler, endo tedavili dişler, tüberkülleri eksik veya amalgam çıktıktan sonraki kaviteler, inlay ve onleylerin de önerildiği kaviteler de dahil olmak üzere tüm direk kompozit restorasyonlar için dentin replesman materyali
- Core oluşumu

Avantajlar

%
Kırılma riskini azaltan mükemmel kırılma tokluğu
%
Kolay uygulama ve adaptasyon için mükemmel tiksotropi
%
Üst molar bölgede bile çökme yok
%
Dentin rengi ile mükemmel estetik sonuçlar (2mm’lik katmanlarda)